Uluslararası Operasyon

Global operasyonunuzu aksatmadan sürdürün

Hukuk. Petrol ve Gaz. Sağlık Hizmetleri. Üretim: Her endüstrinin farklı gereksinimleri vardır.

Fakat bu tür global endüstrilerin ortak yanı, operasyonel ve hukuki dokümanların yüksek kalitede çeviri gerektirmesi ve bir veri güvenliği standardının olmasıdır.

Ne var ki, bu şartların sağlanması her zaman mümkün olmaz. Çoğu zaman çevirilerin yerel seviyede ya da yeterli deneyime sahip olmayan çevirmenler tarafından yapıldığına şahit oluruz. Kimi zaman bu çeviri çalışmaları plansız bir şekilde gerçekleştirilir. Bazen maliyet nedeniyle, önemli dokümanları ya da toplantıları ofiste bulunan bir çalışanın çevirmesi, bunu da mevcut işin bağlamını tam anlamadan yapması beklenir.

Global ortamda çalışan şirketinizin karşılaştığı zorluklarını gidermenin yolu, şirketinizin her yerinde iletişimin tutarlı olduğundan emin olmaktır. Gelin, Language Connect ile görüşün. Sektörünüzde deneyime, çevrilmesi gereken dokümanlar hakkında bilgiye sahip, üstün nitelikli bir ekibe sahibiz. Bu dokümanlar arasında İK dokümanları, tedarik zinciri dokümanları, teknik rehberler, hukuki dokümanlar, kılavuzlar ve veri sayfaları da bulunuyor. Özel dokümanlarınızı veri kopyalamaya ve başka bir ortamda saklamaya izin vermeyen, güvenli bir çeviri ortamında işleme alıyoruz.

Buna ek olarak, telefonda, online ya da yüz yüze global sözlü çeviri hizmetleri sunuyoruz. Söylediğiniz her şeyin aynen söylediğiniz gibi anlaşılacağından emin olabilirsiniz.

Language Connect’in dünya çapındaki operasyonlarınızı nasıl yönetebileceğini öğrenmek için bize ulaşın.

62

İki ya da daha fazla ``resmi`` dili olan ülkelerin sayısıdır. Belirli il ya da şehirlere özel resmi dili olan ülkeleri de eklerseniz, bu sayı giderek büyüyecektir.

Müşterilerimize nasıl yardımcı olduğumuzu görmek için olay incelemelerimize göz atın

Olay incelemelerimize göz atın

İlgili Hizmetler

Doküman Çevirisi

Görüntüleyin

Redaksiyon

Görüntüleyin

Sözlü çeviri

Görüntüleyin