Uluslararası Büyüme

Uluslararası pazarda şirketlerin başarı kazanmasına yardımcı oluyoruz

Operasyonları yeni alanlara doğru genişletmek, her başarılı şirkette değişim rüzgârları estirir. Aynı zamanda şirketin genel büyümesinde de kritik bir rol oynar.

Brezilya, Çin ve Hindistan gibi ülkeler, şirketlere büyüme açısından büyük olanaklar sağlar. Gelişmiş olan pazarlar ise zaten mevcut olan büyümelerine devam eder. Resmi düzenlemeler, vergi kısıtlamaları, dağıtım ve lisans sorunları aşılabilirken, uluslararası büyümenin önündeki en büyük engel genellikle dil olur.

İhtiyacınız olan, sizi hızlı bir şekilde pazara yönlendirecek, yerel kanunlara uyum sağlamanızı ve yerel pazarda bulunan rakiplerinizle iletişim kurmanızı sağlayacak, proaktif bir çeviri hizmetleri ortağıdır. Bu noktada, Language Connect size yardım edebilir.

Yazılı ve sözlü çeviride deneyimli kadromuz, birçok alanda hizmet vererek bu yolculuğu sizin için daha kolay hale getiriyor. Web sitesi lokalizasyonu ve çoklu dil SEO’dan tedarikçi ve yatırımcılarla yapılan kritik sözlü çevirilere ve tedarik zinciri anlaşması çevirilerine kadar birçok hizmeti sağlıyor.

Uluslararası büyümede başarı, özenli bir hazırlık sürecine ve doğru ortakları seçmeye bağlıdır.

Language Connect’in uluslararası büyüme planlarınıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için, sektör uzmanlarımıza ulaşın.

22.7 Trilyon

2012 yılında global ürün ithalatı/ihracatı toplam 18,3 trilyon dolarken, hizmet ithalatı/ihracatı 4,4 trilyon dolar olmuştur. Bu rakamın büyük bir kısmı çeviri, lokalizasyon ve sözlü çeviri gelmektedir.

Müşterilerimize nasıl yardımcı olduğumuzu görmek için olay incelemelerimize göz atın

Olay incelemelerimize göz atın

İlgili Hizmetler

Lokalizasyon

Görüntüleyin

Sözlü çeviri

Görüntüleyin

Doküman Çevirisi

Görüntüleyin

Çoklu Dil SEO

Görüntüleyin