Hizmetlerimiz

Çeviri hizmetlerinizi dışarıdan alarak operasyonel verimliliğinizi arttırın

Büyük bir kurum olarak şirket içinde mevcut bir çeviri ekibiniz olabilir. Peki, yeni alanlara açılmak ya da üretiminizi üç kat arttıracak global bir iletişim kampanyası başlatabilmek için yeterli kaynağınız var mı?

Muhasebe, hukuk ya da IT ile ilgili ihtiyaçlarınızı dışarıdan sağlarken yaptığınız gibi, masraflarınızı azaltmak ve asıl işinize odaklanmak istiyorsanız, çeviri ihtiyaçlarınıza yönelik bir yönetim hizmeti, şirketinizde masrafını fazlasıyla karşılayan bir verimlilik yaratabilir.

Bir tedarikçi olarak değil, şirketinizin bir parçası olarak çalışıyoruz. Bu nedenle bizi, sınırsız kaynağa ve uzmanlık becerilerine sahip, şirket içi bir çeviri hizmeti departmanı olarak görebilirsiniz.

Size özel uzman çeviri ekibimiz ve müşteri temsilcilerimizden, yüksek kalite garantisi veren hizmet anlayışımızdan faydalanabilirsiniz. Kullandığımız teknolojiler ve mevcut süreçlerimizin sizin süreçleriniz ile birleşmesi çeviriye kolaylıkla erişmenizi sağlar. Aynı zamanda verimlilik ve kalite kontrol araçlarımız sayesinde, çevirileriniz en etkin ve en doğru şekilde hazırlanır. Bu hizmetleri dışarıdan almanın doğal bir sonucu olarak ticari avantajlara sahip olacak ve operasyonel verimlilikten faydalanacaksınız.

Language Connect’in operasyonel verimliliğinizi geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.

7 Trilyon

Dünya nüfusunun tamamını gösteren bu rakama dâhil olan herkes bir satışı, bir oyu ya da başka türlü bir bilgi alışverişini temsil ediyor. İnsanlar kendi dillerinde okuyup anlayamadıkları hiçbir şeyi satın almıyor.

Müşterilerimize nasıl yardımcı olduğumuzu görmek için olay incelemelerimize göz atın

Olay incelemelerimize göz atın

İlgili Hizmetler

Masaüstü yayıncılık

Görüntüleyin

Doküman Çevirisi

Görüntüleyin

Ses Kaydı Çevirisi

Görüntüleyin

Redaksiyon

Görüntüleyin