Global Pazarlama

Temel pazarlama mesajlarınızı globalleştirin

Eğer ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin uluslararası satışını gerçekleştiriyorsanız, pazarlama çalışmalarınızı standart hale getirerek veriminizi arttırabilir, birbirini tekrarlayan çalışmaları ortadan kaldırabilir, global kitlenize en etkin şekilde ulaşabilirsiniz.

Pazarlama programınızın standart hale getirilmesi, vermek istediğiniz pazarlama mesajlarınızın standartlaştırılması anlamına gelmez. Belirli bir bölge için uygun olan bir reklam sloganının, başka bir bölge için de uygun olacağını söyleyemeyiz. İngiltere’ye gönderdiğiniz bir e-postaya harika yanıtlar almış olmanız, aynı sonucu Çin’de de alacağınız anlamına gelmez. Özellikle de dokümanınız Çinceye kelimesi kelimesine çevrilmişse. Aynı şekilde, Avrupa Portekizcesi ile yapılmış bir TV kampanyasını da Brezilyalı bir seyirci kitlesinin anlaması güçtür. Güney Amerika’da gerçekleştirilen pazarlama kampanyalarının 15 farklı İspanyolca ve Brezilya Portekizcesi lehçesine çevrilmesinin nedeni, içeriğin lokasyona ve dile göre uyarlanmak zorunda olmasıdır.

Vermek istediğiniz mesajın tüm dünyada kendi ülkenizde anlaşıldığı gibi anlaşılması için markalarla ortaklıklar kuruyoruz.

Kültürel araştırmalar yaparak kitlenizi tümüyle anlıyor, transkreasyon takımımız ile vermek istediğiniz temel mesajı koruyarak kültürel farklılıklara duyarlı bir doküman hazırlıyoruz.

Proje yönetimi sistemlerimizle iş akışınızı dikkatle takip ediyoruz. Bu yüzden doğru içeriğin, doğru dilde ve doğru zamanda teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Language Connect’in global pazarlama mesajınızın tutarlılığını nasıl sağlayabileceği konusunda bilgi almak için, bize ulaşın.

90 %

AB tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Avrupa'daki internet kullanıcılarının %90'ı interneti kendi ana dilinde kullanıyor. Common Sense Advisory tarafından yapılan başka bir araştırmaya göre ise tüketicilerin %70'inden fazlasının, ancak kendi dillerinde olduğu zaman online alışveriş yapma eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Müşterilerimize nasıl yardımcı olduğumuzu görmek için olay incelemelerimize göz atın

Olay incelemelerimize göz atın

İlgili Hizmetler

Lokalizasyon

Görüntüleyin

Transkreasyon

Görüntüleyin

Web Sitesi Çevirisi

Görüntüleyin

Çoklu Dil SEO

Görüntüleyin