Müşteri Listesi

Chinese lantern festival

Bazen konu sadece kimi tanıdığınız değil, neyi bildiğinizdir. Language Connect, küçük işletmelerden, büyük ölçekli, global şirketlere kadar 900’den fazla müşteriye sahiptir.

Hepimizin ortak yönü, her projeye gösterdiğimiz özen ve müşterilerimize sunduğumuz kalite, hizmet ve değerdir. Ayrıca her müşteri ile birlikte, biz de yeni şeyler öğreniyoruz. Bu yüzden size sunduğumuz hizmetin başarısının kanıtlanmış olduğuna emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz kalite garantilidir.

“Profesyonel, etkin ve kolay hizmet – Language Connect, Physio Supplies Ltd’ye kusursuz bir hizmet sundu; yalnızca bir iki saat içerisinde e-postalarımıza yanıt veriyor, fiyat teklifini ulaştırıyorlar. Çeviriler daima beklenen sürede teslim ediliyor. İşin en iyi tarafı ise, bütün çevirilerin çok profesyonel olması. Alman müşterilerimizden çok güzel geri dönüşler aldık. Web sitemizin Almanca versiyonunu devreye soktuktan ve içeriğimizi Language Connect’in sağladığı çevirilerle birlikte yayınlamamızdan sonraki iki ay içerisinde, yıllık satışlarımız bir önceki yıla kıyasla %91,5 artış gösterdi.Sağladıkları hizmeti herkese tavsiye ederiz – teşekkürler Language Connect!”

physio-logoCharli Williamson, Office Manager
Physio Supplies Ltd

Industrial

Hukuk

Eğitim

Otelcilik

Kamu

Tüketici & Perakende

Eğitim

Sağlık

Hayır Kurumu

Tüketici & Perakende

Otelcilik

Sağlık

Tüketici & Perakende

Tüketici & Perakende

E-Ticaret

Seyahat

Hukuk

Kamu

Seyahat

Finans

E-Ticaret

Sağlık

Eğitim

Tüketici & Perakende

Finans

Pazar Araştırması

Pazar Araştırması

Olay İncelemeleri

Lütfen olay incelemelerimizin bazılarına göz atın ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.