Hakkımızda

Marching Band at the Highland Games, Scotland

Sıkı tutunun. Çünkü hızla büyüyoruz. Iwona ve Ben tarafından 2003 senesinde kurulan Language Connect, dünyanın önemli merkezlerinde bulunan ofisleri ile dil hizmeti sağlayan global şirketler arasında en üst sıralara yerleşti. Yeni müşteri ilişkileri kuruyor, bünyemize yeni çalışanlar ekliyor, ödüller kazanıyoruz.

Kendimizle gurur duyuyoruz. Bu gururun nedeni, sadece kısa zamanda çok yol kat etmiş olmamız değil, aynı zamanda güçlü şirket değerlerine olan bağlılığımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, ortaklarımız ve birbirimizle olan ilişkilerimize her yönüyle gösterdiğimiz özendir.

  • Sorularınızı hızla yanıtlıyor, gayretle çalışıyoruz

  • Güveniliriz

  • İşimize profesyonel bir yaklaşımımız var

  • İşimize önem veriyor ve birbirimizi destekliyoruz

İşimizi doğru ve düzgün şekilde yapmayı seviyoruz. Üstelik ayrıntılara ve kalite kontrole gösterdiğimiz özenle tanınıyoruz. Dünyanın birçok yerindeki operasyon birimlerimiz, 7/24 hizmet politikamız, son teknoloji ürünlerimiz ve The Sunday Times Fast Track 100 listesi de dâhil olmak üzere sahip olduğumuz birçok ödül sayesinde, aslında çok önemli olan küçük ayrıntılara zaman harcıyoruz.

İşimize, çalıştığımız insanlara ve içinde bulunduğumuz çevreye özen göstermek, 2003 senesinde şirketi ilk kurduğumuz günden bu yana bize kılavuzluk eden temel politikalarımız olmuştur.

Bunun yanı sıra, işin son dakikasına kadar müşterilerine özen gösteren bir şirketiz. Kendimiz kadar müşterilerimizin işlerinin yolunda gitmesini, yeni alanlarda başarı kazanmalarını, büyümelerini, tüm bunları yaparken güvenebilecekleri bir dil hizmeti sağlayıcısı ile ortaklık kurmalarını istiyoruz.

Bu nedenle size daima tavsiyelerle geliyoruz. Bu nedenle projeleri en kısa sürede teslim etmek için çalışıyoruz. Bu nedenle işimizin hakkını vermek için bir adım öteye gitmeyi göze alıyoruz. On yıl sonra bile bu prensipler hala geçerliliğini koruyor.

Geleceğe bakıyor, bir yandan müşterilerimiz, çalışanlarımız ve ortaklarımız için yarattığımız eşsiz kültürü koruyor, bir yandan da büyümeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

Teknolojimiz

Görüntüleyin

Çeviri yaptığımız diller

Görüntüleyin

Ofislerimiz

Görüntüleyin

Referanslarımız ve Ortaklıklarımız

Görüntüleyin

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Görüntüleyin